KONST / Litografier / Litografi 14545548
nr 1454 5548
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 7/140. Bildmått: 65x53cm, yttermått inklusive ram: 85x70cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
måndag 14 mars 2022
kl 20:40:53
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius